Kancelaria Prawna GROMASZEK Kancelaria Prawna - Koszalin
Strona główna       Zespół       Specjalizacje       Zasady współpracy       Dla Przedsiębiorców       Publikacje       Kontakt
Prawnik Koszalin
08-08-2012
O Inwestycjach w trudnych czasach w Zachodniopomorskim Przedsiębiorcy.

Z przyjemnością informujemy, iż w trzecim wydaniu magazynu Północnej Izby Gospodarczej - Zachodniopomorski Przedsiębiorca z 2012 r. ukazał się artykuł autorstwa Magdaleny Gromaszek pt. "Inwestycje w trudnych czasach, czyli jak bezpiecznie przejąć przedsiębiorstwo".

Wychodząc naprzeciw potrzebom artykułowanym przez Klientów Kancelarii, zostały w nim kompleksowo objaśnione instrumenty prawne przysługujące zarówno potencjalnym inwestorom, jaki i sprzedającym. Wyjaśnione zostały także zagadnienia odpowiedzialności za zobowiązania przejmowanego przedsiębiorstwa czy też kwestie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa przed nieuczciwym kontrahentem. Mamy nadzieję, że dzięki informacjom zawartym w artykule unikną Państwo problemów związanych pochopnymi i ryzykownymi inwestycjami.

Artykuł znajdą Państwo na stronie internetowej Północnej Izby Gospodarczej www.izba.info w zakładce Magazyn i na naszej stronie w zakładce publikacje.
Wszystkie prawa zastrzeżone © Kancelaria Prawna GROMASZEK    |    tworzenie stron www: StudioVISION    |    odwiedzin: 3229